BOLLEBYGDSKOLAN
SYV Introduktionsprogram: Karl-Henrik Lindbom, karlhenrik.lindblom@bollebygd.se, tfn 033-430 56 14

BJÖRKÄNGSGYMNASIET
SYV Introduktionsprogram Språkintroduktion:
Karin Åhman, karin.åhman@boras.se, tfn 033-35 78 11, 0734-32 75 58

BJÖRKÄNGSGYMNASIET
SYV Introduktionsprogram Preparand, Yrkesintroduktion och Individuellt alternativ: Lotta Seger, lotta.seger@boras.se, tfn 033-35 78 50

KUNSKAPSKÄLLAN
SYV Introduktionsprogram:
 Christian Svensson, christian.svensson@admin.herrljunga.se, tfn 0513-173 05

LÄRCENTRUM              
SYV Introduktionsprogram: Pia Hagrenius, pia.hagrenius@svenljunga.se, tfn 0325-182 13

MARKS GYMNASIESKOLA
SYV Introduktionsprogram: Carin Ljungblad, carin.ljungblad@mark.se, tfn 0320-21 74 51

SUNDLERGYMNASIET
SYV Introduktionsprogram: Susanna Yngve, susanna.yngve@vargarda.se, tfn 0708-73 50 90

TINGSHOLMSGYMNASIET
SYV Introduktionsprogram: Emelie Svensson, , emelie.svensson@ulricehamn.se, tfn 0321-59 54 64,  0766-43 54 64

TRANEMO GYMNASIESKOLA
SYV Introduktionsprogram: Charlotta Paulsson, charlotta.paulsson@tranemo.se, tfn 0325-57 65 03